Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Ferienmesse 2023

Dátum: 17.03.2023
Autor: FIJET Slovakia
Počet videní: 149
Ferienmesse 2023

Po trojročnej prestávke sa opäť koná viedenský  dovolenkový veľtrh. Po prvý raz v novom termíne začiatkom jari - od 16. do 19. marca 2023, ako najvýznamnejší veľtrh cestovného ruchu v Rakúsku. Podujatie  pod mottom "Okolo sveta za 4 dni", láka dovolenkárov a nadšencov cestovania do výstavných hál vo viedenskom Prátri. 

Partnerskou krajinou je Chorvátsko

me22_(1)2

Celkovo sa tu predstavuje vyše 500 vystavovateľov z viac ako 80 krajín. Nechýba ani slovenský stánok, silné zastúpenie má aj Česko, Taliansko, Slovinsko a iné krajiny. Na návštevníkov čakajú ponuky zaujímavých dovolenkových destinácií, výhodné ceny a súťaže, ako aj pestrý živý program. V cestovateľskom kine sa konajú aj prednášky a premietania filmov.

me18_(1)2

Ako prezradili zástupcovia slovenských vystavovateľov aj tento rok je medzi rakúskymi návštevníkmi záujem hlavne o Bratislavu, cyklistické trasy a camping. Pochvalu si vyslúžili aj slovenské vína a kulinárske špeciality.

Slovakia_stand12

Renacs13

občerstvenie13

Text a foto: Ingrid Žalneva

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.